2care

Lühifilmiprojekt “2care”

Kolmapäeval, 26. aprillil osalesid TSG filmihuvilised õpilased Eesti Lühifilmi Keskuse ShortEst korraldatud tutvustavas loeng/töötoas.

Lühifilmi žanri, sõnumite loomist ja muid filminduslikke tähelepanekuid tutvustas õpilastele režissöör Peeter Murdmaa, pilootprojekti “2care” lühifilmi ekspert. „2care“ projektikonkursi eestvedaja on Euroopa Liidu Rahvuslike Kultuuriinstituutide Ühendus EUNIC ja Eesti Lühifilmi Keskus ShortEst. Projekti toetavad Briti Nõukogu ning Eesti Haridus- ja Teadusministeerium.

Ühiste ajurünnakute ja õpitubade tulemusel valmivad lühifilmid osalevad 2017. a novembris PÖFFi Sleepwalkersi lühifilmide festivali programmis.

Täpsem info – 2care.ee

TSGst osalevad õpilased: Ann Kaarde ja Anette-Heleri Lind 9.a, Mihkel Annus 10.a ja Anita Kremm 11.a klassist.

Koolipoolne koordinaator on kunstiõpetaja Erik Joasaare.