Meie õpetajad tutvustasid digiõppe parimaid praktikaid Saksa parlamendi esindajatele

Eile, 25. märtsil külastas Tallinna Saksa Gümnaasiumi Saksamaa parlamendi haridus-, teadus- ja tehnoloogia komisjon koos Saksa Vabariigi saatkonna esindajatega, et tutvuda digiõppe parimate praktikatega meie koolis.

Külalised tutvusid erinevate õppetöös kasutusel olevate äppide, õpiplatvormide ja lahendustega. Välja toodi, et meie õpilased on tundides väga motiveeritud ning see, et vaatamata digilahenduste kasutamisele, on tunnid koostööpõhiselt üles ehitatud. Noored ei tegele ainult nutiseadmetega, vaid peavad omavahel koostööd tegema, et lahendusi leida.

Märgiti, et kasutatavad lahendused on õppijakesksed. Õpetaja saab digilahenduste abil reaalajas infot õpilaste tulemuste kohta ja oskab kiirematele lisaülesandeid anda ning tuge neile, kes seda vajavad.

Suur tänu õpetajatele, kes väliskülalisi oma tundides vastu võtsid: Katre Merilaid, Virve Oim, Riina Leppmaa ja Kertu Pildre.