Saksa Välismaise Koolihariduse Keskuse juhataja Joachim Lauer külastas meie kooli

Saksa Välismaise Koolihariduse Keskuse juhataja Joachim Lauer külastas 29. septembril Tallinna Saksa Gümnaasiumit.

Tegemist oli tema esimese visiidiga Eestisse ning külastuse eesmärk oli tutvuda kooliga, mis arvati Saksa profiilikoolide võrgustikku eelmisel aastal.

Saksa Välismaise Koolihariduse Keskus koordineerib saksakeelse osakonna tööd ning härra Lauer tõdes, et tegemist on eduka hariduskoostööga mõlema riigi jaoks. Ühtlasi õnnitles ta kooli saksakeelse osakonna 20. tegutsemisaasta puhul.

TSG saksakeelses osakonnas on tänaseks kahe riigi õppekavad edukalt läbinud 348 õpilast.

Vasakult: TSG võõrkeelte õppetooli juhataja Küllike Kütt, direktor Kaarel Rundu, saksakeelse osakonna juhataja dr Wolfgang Jäger, arendusjuht Erik Joasaare, Saksa Välismaise Koolihariduse Keskuse juhataja Joachim Lauer ja ainenõunik/koordinaator Uwe Saegebarth