saalihokiturniir

TSG 5.-7. klasside segavõistkondlik saalihokiturniir

16. mail toimus Tallinna Saksa Gümnaasiumi võimlas saalihoki miniturniir, millest võtsid osa kõikide 5.-7. klasside 8-liikmelised võistkonnad.

Tasavägise alagrupiturniiri järel pääsesid A-alagrupist poolifinaalidesse 7.a klass ja 6.c klass, B-alagrupist teenisid edasipääsu 6.d klass ja 7.c klass.

Poolfinaalides olid edukamad ja pääsesid edasi finaali 7.a klass ning 6.d klass, kus peale tasavägist ja pingelist mängu krooniti võitjaks 7.a klass! 3. ja 4. koha mängus alistas 7.c klass 6.c klassi võistkonna.

Paremusjärjestus:

I koht – 7.a klass
II koht – 6.d klass
III koht – 7.c klass
IV koht – 6.c klass

Suur kiitus kõikidele õpilastele, kes vapralt oma klassi esindades andsid oma panuse võistluste edukale õnnestumisele! Au ja kummardus ka kõikidel 5.-7. klassi aineõpetajatele ja klassijuhatajatele, kes lubasid õpilastel turniiril osavõtta ning väärt kogemusi koguda!

Kehalise kasvatuse õpetajad Mona Lisa ja Kristjan