TSG koolipere osales maailmakoristuspäeval

16. septembril toimus kuues Maailmakoristuspäev ehk World Cleanup Day, millest ka meie keskkonnateadliku koolina aktiivselt ühiselt osa võtsime. Koole kutsuti tänavu osalema 11.-24. septembrini.

Meie koolist käis pea kahe nädala jooksul vabatahtlikult koristamas 20 klassi ehk 449 õpetajat ja õpilast. Ühiselt koristati kooli ümbrust, Männi parki, Sütiste parkmetsa, kuid käidi koristamas ka Tallinna Loomaaias ning Harku metsas.

Huvitavamate leidudena nimetati näiteks discgolf’i ketast, täiesti uut magneesiumi tablettide purki, matkatooli. Väga palju leiti endiselt ka sigaretikonisid. Õpilased tõid välja seda, et õnneks leidus mõnes piirkonnas siiski seeni palju rohkem kui prügi. See andis võimaluse oma teadmised seente nimetuste osas proovile panna.

Aitäh kõigile panustajatele! Ühiselt puhtama looduse nimel!