TSG noored osalesid 19. heategevuslikul koolinoorte teatejooksul

23. septembril toimus üle-eestiline kooliõpilaste heategevuslik teatejooks, mis oli selle aasta Euroopa spordinädala avaürituseks Eestis.

Tallinna koolide õpilased jooksid Lauluväljakul. Jooksu eesmärk on toetada liikumisvõime kaotanud laste ravi.

Ka TSG õpilased osalesid traditsiooniliselt jooksul ja andsid oma panuse. 6. klassid osalesid kahe ja 8. klass ühe võistkonnaga. Üritusele tegi põneva alguse slackliner Tauri Vahesaare etteaste. Pärast seda toimus ühine soojendus, läbiti soojendusring ja asuti vanuseklasside kaupa teatejooksule.

Aitäh kõigile vabatahtlikult osalenud õpilastele, kes seekordse iseseisva õppimise päeva sportlikult veetsid!

Heategevuslikust Teatejooksust on aastatega kujunenud Eesti suurim laste- ja noortespordiüritus ning kindlasti ka suurim heategevusüritus, kus lapsed ise otseselt annavad oma panuse heategevusse.

Õpetaja Ülle Noodla

Heategevusjooks 2024