TSG noormehed pääsesid jalgpallis finaalturniirile

3. novembril toimusid Sportland Arena sisehallis Tallinna koolinoorte meistrivõistluste poolfinaalturniiri mängud gümnaasiumi noormeestele.

Meie kooli noormehed mängisid 3. poolfinaalgrupis koos eelmise aasta sama võitja Gustav Adolfi Gümnaasiumi, Tallinna Reaalkooli ja Rocca al Mare Kooliga.

Esimeses mängus Tallinna Reaalkooli vastu õnnestus meil kolm korda minna juhtima ja kaks korda õnnestus Reaalkoolil viigistada, aga kolmas kord enam mitte. Tulemus 3:2 oli õigustatud ja vastas mängu pildile. Meil oli väravalöömise võimalusi rohkem kui vastastel.

Teises mängus kohtuti Rocca al Mare Kooliga. Meil õnnestus taas mängu alguses 1:0 juhtima minna kuid eduseisu hoida ei õnnestunud ning vastased viigistasid. Meie poistel oli veel päris palju võimalusi mäng enda kasuks pöörata, aga vastaste väravavaht oli tasemel ja mäng lõppes 1:1 viigiga.

Kolmandas ja viimases mängus kohtuti GAG-i võistkonnaga. Neil oli vaja vähemalt kaheväravalist võitu meie üle, et pääseda edasi finaalturniirile. Mängu alguses õnnestuski neil esimene värav lüüa, kuid sellega ka nende õnnestumised lõppesid. Meie poisid mängisid kaitsest lähtuvalt ning meil õnnestus edukalt lõpetada kaks kontrarünnakut paljudest ja võita ka kohtumine 2:1.

Edasi 9. novembril toimuvale finaalturniirile pääsesid siit poolfinaalgrupist kaks parimat kooli ehk Tallinna Saksa Gümnaasium ja Tallinna Reaalkool. Omavahelise mängu tulemus 3:2 võetakse finaalturniirile kaasa ja omavahel uuesti ei mängita. Samuti võtavad meie poisid finaalturniirile kaasa veel ka vahegrupis Arte Gümnaasiumi vastu mängitud mängu tulemuse 0:0.

Võistkond mängis koosseisus:
12.b Kristofer Kartau, Kevin Krünvald, Tõnis Orav ja Henri Einard