teibikunsti töötuba

Teibikunsti töötuba ja näitus

Koostöös Eesti Goethe Instituudi ja Berliini kunstikollektiiviga Tape That osalesid meie kooli õpilased koos õpilastega Narvast ja Tallinnast 2.-3. novembril teibikunsti workshopil.

Esimesel päeval tutvuti Sally Stuudios teibikunsti võtetega ja tehti individuaalne kunstitöö 70 x 70 cm alusele. Sama päeva õhtul ja järgmisel päeval teostasid õpilased suuremõõtmelised teibikunstitööd Tallinna Teletorni sissepääsuala seinale. Õhtu lõppes näituse avamise ja Tape That kunstnike live-performance´iga. Vaatamata jahedatele välistemperatuurile ning pikkadele päevadele, jäid kõik osavõtjad kogemusega väga rahule.

Õpilaste näitust saab näha Tallinna Teletorni sissepääsualal aasta lõpuni.

Teibikunsti tegid: Veronica Terehhova, Nele Köönverk, Laura Häling (10.c), Beverly Buchwald (10.a), Mio Lize Rebane, Kerdo Mägi (11.c) ja Anita Kremm (12.a). Õpilasi saatis kunstiõpetaja Erik Joasaare.

Täname Goethe Instituuti, Sally Stuudiot, Tallinna Teletorni ja Tape That teibikunstnikke suurepärase võimaluse eest töötoas osaleda!

teibikunsti näitus