Marian Männi

TSG vilistlane ja Bonnieri ajakirjanduspreemia laureaat Marian Männi tagasi koolis

Emakeelenädala raames külastas meid värske rahvusvahelise Bonnieri ajakirjanduspreemia laureaat Marian Männi.

Eriti uhke tunne on selle üle, et kõrge tunnustuse saanud Eesti Ekspressi uuriv ajakirjanik on oma sõnade kohaselt kirjutamispisiku just meie kooliseinte vahelt saanud.

Oma elust värvikaid näiteid tuues tõestas särtsakas kirjaneitsi, et elus tuleb alati olla avatud uutele võimalustele, siis pakub elu ka meeldivaid üllatusi. Unistada tuleb suurelt, aga ei tohi oma unistustega diivanile lösutama jääda, vaid aktiivselt nende poole liikuda ja tegutseda.

Selge on see, et kõrgeid tunnustusi ja preemiaid ei jagata vaid ilusate silmade eest – kõige taga on suur pühendumine, õppimine ja pidev soov end täiendada ning maailmaasjadesse süveneda.

Pärast esinemist lookles huvitava külalise jutulepääsejatest veel pikk saba ning sõlmiti kokkuleppeid töövarjuks hakkamise kohta – nii põnev tundus see uuriva ajakirjaniku elu.

Jääme ootama järgmisi põhjalikke artikleid!

Aitäh Sulle, Marian!