Võõrustasime 16. veebruaril oma koolis Jõhvi Vene Põhikooli õpetajaid

“Ilus eesti keel vene õppekeelega kooli!”

Ida-Viru haridusklastri Hariduskopter projekti “Ilus eesti keel vene õppekeelega kooli” raames võõrustasime 16. veebruaril oma koolis Jõhvi Vene Põhikooli õpetajaid.

Külalised said vaadelda tunde ning seejärel toimus arutlusring. Fookuses olid küsimused, kuidas toetada muu emakeelega õpilaste eesti keele õpet ning toetada neid julgemalt kõnelema. Kuidas luua oma kooli enam eestikeelset keskkonda.

Jõhvi õpetajad jäid nähtu ja kogetuga väga rahule ning kiitsid meie õpetajate tööd ning õpilaste kaasatust õppetöösse.

Hariduskopter seisab selle eest, et muuta Ida-Virumaa haridusasutused atraktiivseks valikuks õppuritele ja haridustöötajatele (sh tugispetsialistidele), tõsta hariduse kvaliteeti kõikidel haridusastmetel (sh keeleõppes) ning siduda haridusvaldkondi.