võrukaelad

TSGs alustab 2.-3. klasside näitering

Ootame Tallinna Saksa Gümnaasiumis pärast vaheaega alustavasse näiteringi 2.-3. klassi õpilasi.

Õpetaja Eva Kalbuse teatritrupp KOKK ehk Kunstiliselt On Kõik Korrektne on edukalt tegutsenud aastast 2004, alustades Viimsi Keskkoolis ja jätkates 32. Keskkoolis. Viimased 4 aastat on grupp TSG õpilasi samuti osalenud trupi tegevuses ja olnud edukas festivalidel.

Nüüd loome TSGsse eraldi noorterühma, keda hakkab juhendama 32. Keskkooli teatriklassi vilistlane HANNA-LY AAVIK. Tema tutvustab end nõnda:

„Oma loomingut hakkasin läbi näitekunsti väljendama juba lapsena, teater on saatnud mind läbi elu. Ilmselt seetõttu sattusin Tallinna 32. Keskkooli teatriklassi ning lõpetasin selle tiitliga „Aasta õpilane teatrikunstis”. Lisaks olen osalenud väikeses Waldorfkooli teatriringis ja hiljem näitetrupis KOKK. Armastus näitekunsti vastu on viinud mind erinevatele teatrilavadele, filmivõtetele kui ka festivalidele. Lisaks olen olnud lastelaagris teatrijuhendaja ja lavastaja. Lastega läbi mängu õppimine ning nende arengu jälgimine on mulle südamelähedane. Sära, loomingulisus, huumor, ilu, lustlikus ja soov areneda on need omadused, millega end igapäevaselt ümbritseda soovin.”

Seda kõike tahame edasi anda uutele teatrihuvilistele.

Tasuline teatriring toimub neljapäeviti 14.30-15.45 aula väiksemas pooles.
Esimene kohtumine 29. oktoobril.

Täpsem info ja registreerumine: eva.kalbus@32kk.edu.ee

Registreerumise info: lapse nimi, klass, tel nr ja meiliaadress (kui on). Lapsevanema nimi, tel nr ja meiliaadress.

näitering