korvpall

Tüdrukud korvpallifinaalis viiendad

19.-21. jaanuaril toimusid Südalinna Koolis Tallinna koolinoorte meistrivõistluste põhikooli tütarlaste finaalturniiri mängud korvpallis.

Mängude tulemused ei kajasta alati võistkonna hetke tugevust. Mängisime kõigis mängudes kui võrdne võrdsega, kuid teiste koolide võistkonnad olid arvuliselt suuremad ja see võimaldas neil rohkem vahetusi teha, et mängijatele puhkust anda. Ka õnne oleks võinud rohkem olla! Kuigi jäime viiendaks häbi me tundma ei pea.

Tüdrukud mängisid väga võitluslikult ja iga võistkonna liige andis endast parima! Kiitus kõigile! Eraldi märgiks ära meie võistkonna kapteni Maris Kieli ja Triinu-Liis Vaikma mängu. Nende suurepärane ja võistluslik mäng oli mitmel korral ära märgitud ka vastaste poolt.

Põhikooli tütarlaste võistkond mängis koosseisus:

9.a Maris Kiel ja Liisi Tooming

8.c Signe Trommel