Korvpalli valikkursuse õpilased tegid ajalugu

7. mail toimus Kalevi spordihallis Tallinna koolinoorte meistrivõistluste finaalmäng gümnaasiumi noormeestele.

Finaalis, mis tõi kohale peaaegu täismaja publikut, mängisid Gustav Adolfi Gümnaasium ja Tallinna Reaalkool. Mängu võitis Tallinna Reaalkool 107:61.

Sellel mängul oli tähtis roll täita ka meie gümnasistidel, kes tegutsesid mängul kohtunikena.

Esimest korda Tallinna koolinoorte spordimängude 37. aastase ajaloo jooksul tegutsesid finaalmängul kohtunikena ühe kooli õpilased. Lauakohtunikena tegutsesid Triinu-Liis Vaikma (10.b), Liisa Neeme (11.b) ja Mailian-Elisabeth Matsina (11.c) ning väljakukohtunikuna mõistis õigust Hendrik Andre Herter (11.a).

Kõik see sai võimalikuks tänu meie koolis korraldatavale valikainele “Noorkohtuniku teoreetiline ja praktiline koolitus”, mis toimus sellel õppeaastal juba kolmandat aastat ning kus Aare Halliko koolitab meie noored litsenseeritud korvpallikohtunikeks.

Tallinna Saksa Gümnaasiumi gümnaasiumiastme meeskond saavutas Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel tubli 3. koha.

Palju õnne!

Võistkond mängis koosseisus:

Ats Tölp (12.b), Gevin Genro Paas (12.c), Markkus Liias (12.c), Hendrik Andre Herter (11.a), Otto-Robert Lipp (11.b), Carl Erik Klamas (11.c), Raul Raudsepp (10.a) ja Karl Kattel (10.b).

Tallinna koolinoorte 2019 MV korvpallis. Gümnaasiumi noormehed – FINAALTURNIIR

Liisa Neeme (11.b)