Parim sportlane – mai 2017

Tallinna Saksa Gümnaasiumi maikuu parima sportlase tiitlid pälvisid vilistlaste hääletusel Eliise-Triin Raun (10.b) ja Nikolai Romanov (11.b).

Maikuu parima sportlase valimisel andsid oma hääle 18 kooli vilistlast. Kindlad võidud saavutasid neidudest 10.b klassi õpilane Eliise-Triin Raun 37 punktiga ja noormeestest 11.b klassi õpilane Nikolai Romanov 50 punktiga.

Eliise-Triin Raun esines edukalt Eesti Koolispordiliidu ja Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel kergejõustikus. Eesti Koolispordiliidu meistrivõistlustel saavutas ta neljanda koha 100 meetri jooksus ajaga 13,57, kolmanda koha kõrgushüppes tulemusega 1.55, teise koha kooli väike-rootsi teatejooksu võistkonnas ja 2. koha ka kooli võistkonna koosseisus. Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel saavutas ta teise koha 400 meetri jooksus ajaga 59,85, esimese koha 100 meetri tõkkejooksus ajaga 14,66 ja 1. koha ka kooli võistkonna koosseisus.

Nikolai Romanov näitas samuti häid tulemusi Eesti Koolispordiliidu ja Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel kergejõustikus. Eesti Koolispordiliidu meistrivõistlustel saavutas ta esimese koha 1500 meetri jooksus ajaga 4.31,22, teise koha kooli väike-rootsi teatejooksu võistkonnas ja 2. koha ka kooli võistkonna koosseisus. Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel saavutas ta esimese koha nii 400 meetri jooksus ajaga 51,24 kui ka 800 meetri jooksus ajaga 2.01,22 ning 1. koha ka kooli võistkonna koosseisus.

Kuu parim sportlane - mai 2017