Võimlemispidu Hingelind

2. juulil 2016 toimus Kalevi keskstaadionil V Eestimaa võimlemispidu Hingelind, millest võttis osa üle 5000 osaleja – võimlejad, tantsijad ja muusikud.

Töökas ja emotsioonide rohke nädalal oli ka meie kooli 3. klassi rahvatantsurühmal  ja võimlemisrühmadel, sest aitasime oma osalemisega kaasa ühe imelise peo sünnile!

Meie kooli rühmad osalesid

Loovuselaekas (juhendaja M.-L. Riimaa)

Seiklustelaekas (juhendaja Ü. Noodla)

Krutskitelaekas, Hingepuhtuselaekas ja Hingerahulaekas (juhendaja M. Paist)

Aitäh armas võimleja, et võtsid ette rännaku Hingelinnumaale. Nii rõõmsate, töökate, kohusetundlike, sõbralike ja tublide  inimestega oli suur rõõm ja kindlus seda teed käia!

Aitäh head abilised, kes Te võtsite sellel nädalal enda kanda saatja  töö ja vastutuse selleks,  et tüdrukud said olla mutrike suures masinavärgis!

Aitäh hea lapsevanem, kes sa toetasid meid igal sammul ja tegid võimalikuks meie osalemise suurel peol.

Meie rõõm, vaimustus ja uhkus on piiritu!

Pildigalerii: Eestimaa V Võimlemispidu ”Hingelind”