Koostöö Lissaboni Saksa kooliga

Koostööprojekt Lissaboni Saksa Kooliga

15. juunil leidis aset kahe kooli, Tallinna Saksa Gümnaasiumi ja Lissaboni Saksa Kooli (Deutsche Schule Lissabon) koostööprojekt.

Lissaboni Saksa Koolis (DSL) avati Tallinna Saksa Gümnaasiumi (TSG) kunstinäitus, kus oli esindatud 32 õpilase tööd. Näituse idee seisnes kunstiajaloo kuulsate maalide taaslavastamises õpilaste poolt. Kohapeal oli näitust ja kooli tuvtustamas projekti eestvedaja, kunstiõpetaja Erik Joasaare.

Innustatuna projekti kõrgest tasemest on sarnane projekt DSL-s plaanis läbi viia järgmisel õppeaastal ning on saanud kooliperelt väga positiivse tagasiside.

Suur tänu Eesti suursaadiku abikaasale proua Aili Rundule kontaktide loomise ja organiseerimise eest, DSL-i kunstiõpetajatele Alicia Fusterile ja Tomaz Michels Silvale näituse ülespaneku ja õpilaste innustamise eest ning kooli direktorile Renate Matthiasele sooja vastuvõtu eest.

Koostöö Lissaboni Saksa kooliga

Pildigalerii: Tallinna Saksa Gümnaasiumi kunstinäitus Lissaboni Saksa Koolis