7. klassi korvpallitüdrukud

Korvpallitüdrukud saavutasid linnaosavõistlustel teise koha

18.-31. märtsini toimusid Mustamäe Reaalkoolis Mustamäe linnaosa koolinoorte 2016. a. korvpalli meistrivõistlused 6.-7. klasside tütarlastele.

Tallinna Saksa Gümnaasiumi esindasid 7.a ja 7.c klassi tütarlapsed. Paljudele tütarlastele meie kooli võiskonnast oli see esmakordne ülesastumine korvpallivõistlustel.

Mängud olid võistluslikud vaatamata mängijate erinevale mänguoskusele ja kogemustele. Finaalmängus Arte Gümnaasiumi „proffide“ vastu tuli tunnistada küll vastaste paremust, aga kokkuvõttes saavutas meie võistkond turniiril igati väärika teise koha. Osalejate ühine arvamus oli, et saadi mängukogemust edaspidiseks ja palju positiivseid emotsioone ning lõpptulemusena saavutatud 2. koht oli suureks üllatuseks.

Võiskonnas mängisid 7.c klassist Amani Kiivikas, Grete Koivistoinen, Triinu-Liis Vaikma, Emily Välling, Marilyn Kallasse, Kaisa Krünvald ja Victoria Nigulis. 7.a klassist osalesid Mia Zeiger, Eneli Veltmann ja Adeele Lepik. Suurima panuse mängude punktiskoori andsid meie mängijatest Triinu-Liis Vaikma ja Emily Välling.