Parim sportlane – aprill 2019

Vilistlaste hääletamisel said Tallinna Saksa Gümnaasiumi aprillikuu parimaks sportlasteks Sirli Roosve (11.c) ja Raul Raudsepp (10.a).

Aprillikuu parima sportlase valimisel andsid oma hääle 29 kooli vilistlast. Kuu parima sportlase tiitli pälvisid neidudest 11.c klassi õpilane Sirli Roosve 79 punktiga. Talle järgnesid 11.b klassi õpilane Anita Vahter 52 ja 9.c klassi õpilane Cristyn Lilienthal 30 punktiga. Noormeestest võitis vilistlaste hääletusel 10.a klassi õpilane Raul Raudsepp 63 punktiga. Talle järgnesid 11.a klassi õpilased Karevi Pajumets 61 ja Hendrik Andre Herter 17,5 punktiga.

Sirli Roosve saavutas Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel lauatennises individuaalselt 3. koha ja võistkondlikus arvestuses kooli võistkonna koosseisus 2. koha. Eesti Koolispordiliidu võistkondlikel lauatennise meistrivõistlustel saavutas ta koos 11.b klassi õpilase Anita Vahter’iga 1. koha gümnaasiumi neidude arvestuses.

Raul Raudsepp oli Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel noormeeste korvpalli finaalturniiril 3. koha saanud koolivõistkonna parim mängija.