korvpallmeeskond 2016

Gümnaasiumi korvpallimeeskond läbis vahegrupiturniiri mängud võidukalt

14.-17. märtsini toimuvad TSG võimlas noormeeste korvpalli III vahegrupiturniiri mängud.

Lisaks meie kooli võistkonnale osalevad veel ka Kristiine Gümnaasium, Tallinna Ühisgümnaasium ja Nõmme Gümnaasium.

Esimesel päeval kohtusid meie noormehed Kristiine Gümnaasiumiga.

Mängu alustanud koosseis vastastele just palju sõnaõigust ei andnud. Vastased said oma esimesed punktid seisuks 2:17. Esimene veerandaeg meie poistele 21:5 ja teine 16:6. Kolmanda veerandaja kaotasime 6:7 kuid viimase taas võitsime 20:2. Küllaltki ühepoolse mängu võitsid meie noormehed lõpuks 63:20.

Teisel päeval oli meie noormeeste vastaseks Tallinna Ühisgümnaasiumi võistkond.

Esimesed kaks poolaega ei mängitud kogu aeg põhikoosseisuga ja tänu sellele võideti poolaeg vaid 19:16. Teist poolaega alustas platsil põhikoosseis ja pärast 14:0 vahespurti oli mängu saatus otsustatud. Edasi said mänguaega juba kõik poisid ja lõpuks vormistati võit tulemusega 56:26. Homne mäng Nõmme Gümnaasiumiga selgitab ka selle võistkonna, kes pääseb edasi poolfinaalturniirile võiduga.

Neljapäeval, 17.märtsil toimunud alagrupi esikoha mängus kohtusid meie gümnaasiumi noormehed Nõmme Gümnaasiumiga.

Mäng kujunes oodatust raskemaks. Palju möödaviskeid ja pallikaotusi andis vastastele võimaluse püsida mängus. Teise poolaja kolmandaks minutiks juhtisime ainult 19:16 kuid siis mäng paranes ja ka visked hakkasid sisse minema. Neljas veerandaeg oli ainult mängu lõpptulemuse vormistamine. Mäng võideti 46:25 ja sellega võideti ka esikoht vahegrupiturniiril.

Suured tänud pealtvaatajatele! Ammu ei mäleta, et saalis oleks olnud nii palju meie kooli õpilasi mänge vaatamas.