korvpallmeeskond 2016

Meie kooli gümnaasiumi korvpallimeeskond võitis finaalturniiri ja mängib finaalis

20.-29. aprillil toimusid meie kooli võimlas noormeeste korvpalli finaalturniiri mängud.

Mängud olid pingelised ja võitja selgus tihti alles viimasel veerandajal. Meie poisid alustasid finaalturniiri nelja võiduga Tallinna Reaalkooli, Vanalinna Hariduskolleegiumi, Järveotsa Gümnaasiumi ja Õismäe Gümnaasiumi üle. 48:16 võiduga Õismäe üle oli turniirivõit ja pääs finaalmängule saavutatud.

Viimasel päeval kahjuks mäng ei laabunud ja kaotati kindlalt Tallinna 21. Kooli meeskonnale 45:58. Kui eelmistes mängudes polnud keegi meile suutnud visata üle 30 punkti, siis seekord kostitati meid tervelt 58 punktiga. Sellise mänguga finaalmängu 9. mail kell 14.00 Lilleküla Gümnaasiumis küll ei võida.

Meeskond mängis koosseisus:

12.b Pärtel Julius Pluss, Reni Alvin Kuimet, Taavet Palmiste, Markkus Lauri Lindmann ja Markus Milling
11.a Peeter Raudsepp ja Christopher Aloe
11.b Kaspar Saal