Parim sportlane – aprill 2017

Tallinna Saksa Gümnaasiumi aprillikuu parima sportlase tiitlid pälvisid vilistlaste hääletusel meie korvpallivõistkondade kaptenid Glenda Tamar (12.a) ja Karl Suurorg (12.c).

Aprillikuu parima sportlase valimisel andsid oma hääle 23 kooli vilistlast. Kuu parima sportlase tiitli pälvisid neidudest 12.a klassi õpilane Glenda Tamar 52 punktiga ja noormeestest 12.c klassi õpilane Karl Suurorg 66 punktiga.

Glenda Tamar oli meie võiduka korvpallivõistkonna kapten ja tubli mängujuht, kes juhtis meie gümnaasiumi neidude võistkonna kolmanda järjestikuse võidu juurde.

Karl Suurorg võistkonna kaptenina suutis rasketel olukordadel säilitada rahu ja kindlat meelt ning juhtis kooli gümnaasiumi meeskonna 18. järjestikuse superfinaalini, mis toimub 23.mail kell 15.00 Lilleküla Gümnaasiumis.

Kuu parim sportlane - aprill 2017