Hiphop artist nimega Pluuto tuleb meie koolist

Värise, Nublu, sest 10.b klassis sirgub tõsine konkurent!

Henry Orlov on tihe külaline Raadio 2 eetris, kus ta on juba kuuel korral tutvustanud omaloomingulist muusikat.

Tõestuseks meie koolivenna andekusest on Siim Nestori, meie ühe tunnustatuma ja karmima muusikakriitiku arvamus:

UUS NUBLU ehk NUBLU LEGACY: Artist nimega Pluuto (jah), kes kandis esiotsa artistinime Muhumigos (jah), on oma loos „Hiline” pätsanud edukalt Nublu flow ja saavutanud ka sellise pop-catchykuse. Dude ise ka produtseerib biidid oma lugudele valdavalt. Teistes lugudes ta Nublut sedavõrd ei tee, aga see on väga hea rip-off. Ja kas ei ole põnev, et alles möödunud aastal välja ilmunud artist juba mõjutuslaineid lööb.
Seda, mixtape’ilt „Muhumaa ülestõus” pärit lugu, on kostunud Lil Saates varem, aga kostab ka viimases. Kuskil seal 14 minuti ja 50 sekundi koha peal, kui tervet saadet ei viitsi kuulata.
Aga miks ei peaks viitsima? Seal kõlab ka kolm na$karmoney lugu – selle venna ollusest satun ma üha sõgedamasse ja sõgedamasse ekstaasi.
Saade siin: https://r2.err.ee/lil-saade

Anname sõna andekale noormehele endale:

Olen alati olnud selline loov inimene, kes tegeleb pigem näitlemise ja laulmisega kui spordiga. Vanasti mulle küll meeldis laulda,aga ma poleks kunagi arvanud, et hakkan ise laule tegema. Kõik algas pigem sellest, kui õppisin kuidas muusikat teha. Erinevaid hääli omavahel kokku pannes tekkis üks hetk idee ka mingid sõnad sinna peale laulda, kuna esialgselt ma ise oma häält kasutada ei tahtnud, lasin ma klassivennal peale laulda. Tegu oli ühe suure naljaga, panin kirja
kõige totramad sõnad, mis sain ja nii see valmis. Kuigi see projekt just kõige paremini välja ei tulnud, sai siiski sealt alguse minu huvi muusika tegemise vastu.
Sellest ajast hakkasin asja aina tõsisemalt võtma. Nüüdseks aga on aeg läinud meeletult kiiresti ja ma pole ise märganudki, mis vahepeal toimunud on. Minu jaoks oli kõik rahulik, kuni erinevad inimesed hakkasid kontakti võtma tahtes koos minuga laule teha, järgmine hekt olin ma raadios ja kindlasti ei saa mainimata jätta positiivset tagasisidet. Paar head sõna mõne laulu kohta võib tunduda mitte millegina, kuid mõnikord on just see, see mis mulle edasiseks motivatsiooni annab.
Ma ei oleks eales arvanud, et sellest naljast midagi niisugust välja tuleb. Kogu selle ajal aga olen saanud kindlasti palju häid kogemusi ja veel paremaid mälestusi.
Henry Orlov, 10.b

Kuula oma koolivenna muusikat:

muhumaa ülestõus