Meediaringi õpilased teevad saadet “Wichtige Fragen”

Sel õppeaastal alustas meie koolis tegevust 5.-9. klasside meediaring, et tutvustada õpilastele filmimise tehnikatel põhinevaid multimeedia kasutusvõimalus.

Eesmärk on anda teadmisi filmimise põhimõtetest, sisu loomisest, filmi monteerimisest ning sotsiaalmeediast, kuidas videosid esitatakse. Lisaks ka digihügieenist ning andmekaitsest. Seeläbi toetatakse õpilaste ettevõtlikkust ning sotsiaalsete oskuste kujunemist, sealhulgas suhtlemist.

“Wichtige Fragen” on saade, kus küsitakse meie kooli õpetajatelt erinevaid põnevaid küsimusi. Saates uuritakse õppeainete alaseid teemasid ning nende õpetajaks saamise lugu. Saate vaataja saab parema ülevaate meie kooli õpetajate tegemistest ja on koolis toimuvaga paremini kursis. Saade “Wichtige Fragen” ilmub iga kuu teisel reedel.

Esimeses saates on meil külas Tallinna Saksa Gümnaasiumi muusikaõpetaja Kadri Selke. Kuidas ta on muusikaõpetajaks saanud ning millised on kõige levinumad laulud, mida tunnis lauldakse – vaata videost!

Saatejuht on Ranely, toimetaja Liisa Mirjam, operaator Gerald, kujundaja Kertu ning meediaringi juhendaja Erik Remma.