talgupäev

Hoovitalgud

Laupäeval, 16. aprillil oli Tallinna Saksa Gümnaasiumi hoovis päikesepaisteline ja töökas päev. Kogunenud vabatahtlikud – õpilased, õpetajad, kooli töötajad, lapsevanemad ja vilistlased – meisterdasid 7 tunni jooksul kasutatud euroalustest õuemööblit ning trepistikuga platvormi õuesõppe tundideks.

Tänu vabatahtlikule aktsioonile rikastus meie kool hoovialaga, kuhu õpilased saavad umbsest koolimajast tulla vahetundi veetma, õpetajad viia läbi õuesõppetunde ning autovaba õu pakub võimalusi mängudeks, koolivälisteks kokkusaamisteks või muuks ajaveetmiseks.

Talgute edukale läbiviimisele aitas kaasa terve kooli kogukond: vilistlaste ja lapsevanemate abiga soetati materjal ning õpilased, õpetajad ja lapsevanemad andsid oma panuse mööbli valmistamisel.

Gert, Siim, Toomas, Tõnu, Eneli, Jette, Getter, Janno, Birte, Tobias, Frida, Kai, Tiit, Katre, Marta, Johanna-Maria, Terje, Anne-Marie, Terttu, Andres, Kaarel, Üllar, Kristi jt, suur aitäh teile!

talgupäev talgupäev talgupäev

Pildigalerii: Hoovitalgud