Kaheksast kaheksa: TSG suusatajad on linnaosa parimad

Neljapäeval, 15. veebruaril toimusid Nõmme spordikeskuses Mustamäe linnaosa meistrivõistlused suusatamises.

Eraldi arvestust peeti kaheksas võistlusklassis/vanuseastmes. Kokku startis erinevates vanuseklassides 84 meie kooli õpilast ja kõik võistkondlikud esikohad ehk 8 karikat, õnnestus võita meie kooli õpilastel.

Individuaalselt võitsid medali:

Gümnaasiumi neidude arvestuses: 1. koht Anneliis Viilukas (12.b) ja 2. koht Carol Kuuskman (10.c).

Gümnaasiumi noormeeste arvestuses: 1. koht Markus Faster (10.b), 2. koht Karl Viidebaum (10.b) ja 3. koht Mihkel Trees (11.a).

Põhikooli tütarlaste arvestuses: 1. koht Mirjam Faster (8.b) ja 3. koht Emma Roberta Rajando (7.c)

Põhikooli poeglaste arvestuses: 2. koht Rasmus Kilkson (8.a) ja 3. koht Markus Kägu (8.b).

7. klassi tütarlastest: 1. koht Emma Roberta Rajando (7.c) ja 3. koht Kai Liis Kivirähk (7.a).

7. klassi poeglastest: 3. koht Asmo Angerjas (8.b).

6. klassi poeglastest: 1. koht Henry Thor Parve (6.c) ja 2. koht Jegor Proskurin (6.b).

5. klasside tütarlastest: 2. koht Mirtel Mailend (5.c) ja 3. koht Karolin Kask (5.c).

5. klassi poeglastest: 3. koht Andre Treumann (5.a).

3.-4. klasside tütarlastest: 1. koht Mia Mireia Uusorg (4.a) ja 3. koht Frida Ley (4.c).

3.-4. klasside poeglastest: 2. koht Mathias Juhanson (4.a) ja 3. koht Martin Lünekund (3.b).