helkurikõnd

Helkurkõnd

Esmaspäeval, 26. novembril käis 10.c klass koos abipolitseinikega helkurkõnnil. Jagasime inimestele, kellel puudus helkur, tasuta helkureid. Kõigile lastele, kellel oli helkur, kinkisime šokolaadi. Kahjuks ei olnud väga paljudel helkureid ja kõige tüüpilisem vastus meie küsimise peale oli see, et helkur on autos või kodus.

Alustasime oma kõndi kooli eest, seejärel liikusime Maxima poe poole, sealt Vambola bussipeatusesse ning viimaseks kohaks sai Magistrali keskus. Ületasime väga edukalt keelebarjääri ehk saime hakkama ka erinevatest rahvustest inimestega suhtlemisel. Ülejäänud helkurid riputasime kooli ees olevale kuusele. Kuigi ilm oli väga külm, jäime kogu üritusega väga rahule ja olime õnnelikud, et saime inimestele head teha.

Kaisa Leht, 10.c klass