Kohtumine kirjanik Piret Rauaga

Kohtumine kirjanik Piret Rauaga

19. oktoobril toimus Rahva Raamatu kaupluses kirjanik Piret Raua raamatu “Kõik minu sugulased” esitlus, kus oli võimalus osaleda ka meie kooli 4.a klassil.

Toredal kohtumisel rääkis Piret Raud oma uhiuuest lasteraamatust “Kõik minu sugulased”, selle loomisloost ja omapärastest tegelastest. Juttu tuli ka kirjaniku lemmikraamatutest ja varasemast loomingust.

Kohtumise lõpus oli kõigil õpilastel võimalus autorile küsimusi esitada. Üks õpilane soovitas järgmise raamatu teha dinosaurustest. Kirjanik lubas selle meelde jätta ja mõne sellise tegelase ehk raamatusse luua 🙂

Kõik soovijad said raamatusse kauni autogrammi.

Raamat „Kõik minu sugulased“ räägib Aadamast, kes on ise täiesti tavaline poiss, ent tema sugulased on viimne kui üks üsna pentsikud. Näiteks on tal suguvõsas kaksikõed Kant ja Nurk, kellest ühel on pea neljakandiline ja teisel kolmnurkne; tudengineiu Gea, kelle ilusatesse silmadesse armub kärbes; ning vanatädi Aime, kes kannab kaelas norskavat medaljoni. Veel on seal üks vürst, üks kindral ja üks sugulane on isegi siga. Kõigist nendest tüüpidest see raamat räägibki.

Esitlus on järele vaadatav Rahva Raamatu Facebooki lehel
https://www.facebook.com/rahvaraamat/videos/1808151172531289/

Kohtumine kirjanik Piret Rauaga Kohtumine kirjanik Piret Rauaga