Kolmanda “Hõbevillaku” võitis TSG

Hõbevillak 2017Neljapäeval, 28. septembril toimus Tallinnas Saksa Gümnaasiumis juba kolmandat korda Mustamäe koolidevaheline mäng “Hõbevillak”. Seekord tähistati lisaks mängule ka Mustamäe Avatud Noortekeskuse 15. sünnipäeva.

Mäng oli väga lustlik ja vahva. Erinevate teemade all uuriti, kui palju inimesi elab Mustamäel, palju on noori Eestis, pidi ära arvama muusikapalu kuulates laule õigetpidi ja tagurpidi ning ära tundma uuemad filmid.

Hõbevillaku võit tuli ka sel aastal meie kooli, seda juba kolmandat korda järjest!

TSG’le tõid võidu 11.a klassi õpilased Maris Kortel, Liisi Tooming ja Kadri Müürsepp.

Teise koha sai Tallinna Arte Gümnaasium ning kolmandale kohale platseerus Tallinna Tehnika Gümnaasium.

Aitäh Mustamäe Avatud Noortekeskusele ja Mustamäe Linnaosale ürituse korraldamise eest!