TSG novembrikuu klassijuhataja on Hedda Pihlamägi

Hedda Pihlamägi

Tallinna Saksa Gümnaasiumi novembrikuu klassijuhataja tiitlit kannab 2.a ja 6.a klassijuhataja Hedda Pihlamägi.

Õpetaja Hedda Pihlamäe isiksus õpetajana ja klassijuhatajana ületab ootused ühest pedagoogist – parim koostöö laste, lastevanemate, kolleegidega ning ühiskondlik aktiivsus ja vabatahtlik panus sellesse – Hedda väärib „AASTA ÕPETAJA“ ja  „AASTA INIMENE“ tiitlit igal aastal, super eeskuju nii lastele kui ka täiskasvanutele!

• Ta on lõbusalt kohusetruu ja õpilasesõbralik. Ta on hooliv, tore, hea ja temaga on alati kõik korras.
  • Lapsed tahavad kooli ja õpetaja Hedda Pihlamägi tundidesse minna. See on väga oluline aluspõhi ka tulevasteks aastateks.
  • Õpetaja Hedda poole saab alati pöörduda ükskõik millise murega, ta on alati valmis aitama ja vajadusel vastu tulema, jagab tagasisidet koolis toimuva kohta.
  • Ta lahendab alati koolipäeva käigus laste vahel tekkinud kõikvõimalikud lahkhelid kõigi lastega üheskoos ja väga oskuslikult, keegi ei jää süüdlaseks ja kõik õpivad, kuidas olukordi lahendada.
  • Hedda ei ole ka kiituste jagamisega kitsi, need teevad lapsele väga palju rõõmu ja motiveerivad järgmisel korral sama hästi või veel paremini esinema.
  • Meie pere otsustas möödunud kummalisel õppeaastal kooli vahetada. Sattusime juhuse tahtel kokku õpetaja Hedda Pihlamägiga. Meie perel on siiralt hea meel, et laps saab kasvada ja õppida õpetaja Hedda juhendamisel, kes on loonud enda ümber avastamisrõõmu pakkuva sõbraliku keskkonna, mis on meile suureks erinevuseks eelmise kooliga võrdluses. Hindame väga õpetaja Heddat, kes innustab lapsi olles õiglane, soe, innovatiivne ning alati särav.
  • Hedda Pihlamägi töötab südamega. Tore õpetaja!
  • Väga empaatiline ja hooliv, info liigub kiiresti ja struktureeritult. Lapsed hoiavad ja austavad teda ning lapsevanemana on väga hea ja turvaline tunne, et minu laps just Hedda klassis õpib.

Palju õnne!

Täname märkajaid!

Detsembrikuu klassijuhataja kandidaate saab esitada siin kuni 4. jaanuarini 2021.