paatsalu 2018

Reibas ja väljapuhanud õpetajaskond ootab teid, kallid õpilased!

22.-23. augustil viibisid meie kooli pedagoogid looduskaunis puhkekeskuses Paatsalus, et pärast imelist suve end taas koolilainele häälestada.

Täpselt nagu õpilasedki pärast vaheaega sädistasid reipad õpetajad, jutustasid oma vahvatest kultuurielamustest, mida suvel kogetud, ning otse loomulikult jagasid geniaalseid ideid, mida uuel õppeaastal rakendada.

Väga õpetlik ja arendav oli ise koolilapse rolli kehastuda ning algklassiõpetajate meeskondlikke ülesandeid lahendada – on ju koostööoskuse arendamine alati edu pant elus.

Julgemad läksid väikese aerupaadiga tormisele merele, mille mehisteks juhtides olid meie direktor Kaarel Rundu ning arendusjuht Erik Joasaare – selge see, sest on ju nendel meestel suurim vastutus ka meie nn koolilaevukese elumerelainetel õigel kursil hoida.

Eestlastele kohaselt kuulus õhtuprogrammi ka saunarõõm: olemas olid nii tünnisaun kuuma veega kui ka leilisaun, basseinist rääkimata.

24. augustil toimus koolituspäev koolimajas.

Õpetaja Markus Reischl tutvustas 3D printimise võimalusi, õpetaja Riina Leppmaa koos oma õpilastega näitas, milliseid põnevaid robootikavidinaid uuel õppeaastal kasutada saab. TSG kooliperre kuuluvad nüüd ka Ozobotid ja Spherod 😉

TSG õpetajate pead on täis uusi innovaatilisi ideid, südamed täis armastust ja silmad säravad, oodates teid, meie armsad õpilased!

TSG õpetajad Paatsalus