Mustamäe noorte tunnustusüritus “Noorte imedemaal”

5. detsembril toimus kultuurikeskuses Kaja aktiivsete noorte mustamäelaste autasustamine.

Linnaosavanem Lauri Laats isiklikult suhtles noortega ning jagas tublidele tegijatele sooje käepigistusi ning tunnustavaid õlalepatsutusi. Muusikalist elamust pakkus virtuooslik ansambel Around the Sun ning kaetud oli rikkalik suupistelaud.

Meie koolist olid nomineeritud järgmised aktivistid:

Õpilasfirma Mosaiiktegus noortegrupp, kes propageerib taaskasutust
Henri Eichenoor talent, kes sotsiaalselt tundlikke teemasid räpivormi sätib
12.c klasshea idee, kogu klassiga doonoriks ning vereloovutuse propageerimine – OMA KATEGOORIA VÕIT
Adeele Lepikkaunid kunstid
Katrin-Lisa Laiusaktiivne osaleja
Laura Heleene Tirkkonentegus õpilane
11. klasstegus noortegrupp, Lissaboni kunstiprojektis osalemine
12.c klasstegus noortegrupp

See, et pidulikul üritusel nii vähe meie nominente kohal oli, näitab vaid seda, et TSG noored eelistavad alati õppimist lõbule. Toimus ju samal ajal matemaatika riigieksamiks valmistumise lisatund – nii proovi- kui ka päriseksamid on lähedal.

Tore, et Mustamäe linnaosavalitsus meie noori tunnustab, aitäh muheda õhtupooliku ning uhkete auhindade eest!

Õpetaja Anu Kušvid

12.c klassi esindus