Kohtunike valikkursuse lõpetajad olid tegusad

21. ja 22. detsembril toimusid Jüris Eesti korvpalli Karikavõistluste finaalid tütarlastele ja poeglastele U-16 vanuseklassis.

Poeglaste finaalmängus olid mõlemas võistkonnas platsil  ka meie kooli õpilased, aga oma osa oli täita ka Tallinna Saksa Gümnaasiumi korvpallikohtunike valikkursuse lõpetajatel. Eesti Korvpalliliidu poolt on seda projekti vedanud Aare Halliko. Esimesed valikkursuse lõpetajad said oma litsentsid kätte 2018. aastal.

Pildile on jäänud valikkursuse lõpetajatest: Maris Kiel (lõpetas meie kooli 2019. aastal) ja Mooni Suvi (lõpetas meie kooli 2018. aastal), kes olid mõlemal päeval ametis lauakohtunikena. Väljakukohtunikena vilistasid pühapäeval poiste U-16 vanuseklassi finaalmängu Henri Einard (TSG vilistlane 2018. aastast)  ja tütarlaste U-16 vanuseklassi finaalmängu  Hendrik Andre Herter (12.a) .

TSG korvpallikohtunikud

Pildi autor: Siim Semiskar