Parim sportlane – jaanuar 2017

Tallinna Saksa Gümnaasiumi jaanuarikuu parima sportlase tiitlid pälvisid vilistlaste hääletusel Kerly Kallas (7.a) ja Hendrik Andre Herter (9.a).

Jaanuarikuu parima sportlase valimisel andsid oma hääle 23 kooli vilistlast. Neidudest võitis 54 punktiga 7.a klassi õpilane Kerly Kallas ja noormeestest 56 punktiga 9.a klassi õpilane Hendrik Andre Herter.

Kerly Kallas osales kooli neidude teateujumise võistkonna koosseisus Mustamäe linnaosa võistlustel kus saavutati 1. koht ja Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel 7. koht. Samuti oli ta üks parimaid mängijaid meie kooli võistkonnas Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel võrkpallis.

Hendrik Andre Herter oli üks võistkonna parimaid mängijaid Tallinna koolinoorte XXXV spordimängude raames toimunud põhikooli korvpalli alagrupiturniiri mängudel. Kooli võistkond võitis alagrupiturniiril kõik kolm mängu.

Kuu parim sportlane - jaanuar 2017