Parim sportlane – märts 2018

Tallinna Saksa Gümnaasiumi märtsikuu parima sportlase tiitlid pälvisid vilistlaste hääletusel Anneliis Viilukas (12.b) ja Markus Faster (10.b).

Märtsikuu parima sportlase valimisel andsid oma hääle 27 kooli vilistlast. Ülekaaluka võidu saavutasid neidudest 12.b klassi õpilane Anneliis Viilukas 77 punktiga ja noormeestest 10.b klassi õpilane Markus Faster 58 punktiga.

Anneliis Viilukas saavutas individuaalvõistlusel Tallinna koolinoorte meistrivõistlused suusatamises 2. koha ja teatesuusatamises koos päeva parima ajaga 1. koha. Neiud võitsid ka kokkuvõttes 1. koha Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel suusatamises. Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel sõudeergomeetritel Concept-2 saavutas ta meie kooli neidude võistkonna koosseisus 3. koha läbides distantsi isikliku rekordiga 1.45,6 ja gümnaasiumide koondarvestuses koos noormeestega samuti 3. koha.

Markus Faster saavutas individuaalvõistlusel Tallinna koolinoorte meistrivõistlused suusatamises gümnaasiumi noormeeste arvestuses 4. koha ja teatesuusatamises 1. koha. Samuti võideti 1. koht ka koolidevahelises arvestuses gümnaasiumi noormeestele.