Parim sportlane – aprill 2016

Tallinna Saksa Gümnaasiumi aprillikuu parima sportlase tiitlid pälvisid vilistlaste hääletusel Eeva-Gloria Kilu ja Reni Alvin Kuimet.

Aprillikuu parima sportlase valimisel andsid oma hääle 22 kooli vilistlast ja seega oli võimalik saada maksimaalselt 66 punkti. Kindla võidu saavutas neidudest 59 punktiga 11.c klassi õpilane Eeva-Gloria Kilu ja noormeestest 62 punktiga 12.b klassi õpilane Reni Alvin Kuimet.

Eeva-Gloria Kilu saavutas Tallinna koolinoorte XXXIV spordimängude neidude korvpallivõistlustel kooli võistkonna koosseisus 1. koha ja sõudeergomeetrite võistlustel 8. koha, olles meie võistkonna parim.

Reni Alvin Kuimet saavutas Tallinna koolinoorte XXXIV spordimängude noormeeste korvpallivõistluste finaalturniiril kooli võistkonna koosseisus 1. koha, olles üks võistkonna parimaid mängijaid.

Kuu parim sportlane - aprill 2016