Meie kooli suusavõistkonnad endiselt Tallinna parimate hulgas

7. ja 8. märtsil toimusid Tallinna koolinoorte 2018.a meistrivõistlused suusatamises.

Esimesel päeval toimus individuaal- ja teisel päeval teatevõistlus. Meie kooli õpilased võistlesid mõlemal päeval väga tublilt ja näitasid häid tulemusi.

Esimesel päeval saavutasid individuaaldistantsil teise koha nii Mirjam Faster põhikooli tütarlaste kui ka Anneliis Viilukas gümnaasiumi neidude seas.

Meie kooli võistkondades suusatasid:

Põhikooli tütarlapsed – Brigitta Lees (9.a), Anna-Liisa Virro (9.a), Mirjam Faster (8.b) ja Anette Peterson (8.b) ja Emma Roberta Rajando (7.c)
Põhikooli poeglapsed – Sten-Markus Andresson (9.b), Rain Kilkson (8.a), Markus Kägu (8.b), Asmo Angerjas (7.b) ja Timo Vooglaid (7.c).
Gümnaasiumi neiud – Anneliis Viilukas (12.b), Mariann Märtin (11.a), Hedvig Talvik (10.a), Sirli Roosve (10.c) ja Brigitte Carmel Reintam (10.c).
Gümnaasiumi noormehed – Rain Tasane (12.b), Mihkel Trees (11.a), Otto Robert Lipp (10.b), Markus Faster (10.b) ja Karl Viidebaum (10.b).

Teisel päeval saavutasid teatesuusatamises põhikooli tütarlapsed teise ja poeglapsed kaheksanda koha ning gümnaasiumi neiud ja noormehed esimese koha.

Teatesuusatamise võistkondades sõitsid:

Põhikooli tütarlapsed – Mirjam Faster (8.b), Anette Peterson (8.b) ja Emma Roberta Rajando (7.b).
Põhikooli poeglapsed – Rain Kilkson (8.a), Markus Kägu (8.b) ja Asmo Angerjas (7.b).
Gümnaasiumi neiud – Anneliis Viilukas (12.b), Hedvig Talvik (10.a) ja Sirli Roosve (10.c).
Gümnaasiumi noormehed – Mihkel Trees (11.a), Markus Faster (10.b) ja Karl Viidebaum (10.b).

Kahe päeva kokkuvõttes saavutasid põhikooli tütarlapsed teise ja poeglapsed viienda koha ning gümnaasiumi neiud ja noormehed mõlemad esimese koha.

TSG suusatajad 2018