Parim sportlane – märts 2020

Tallinna Saksa Gümnaasiumi märtsikuu parima sportlase tiitli pälvis vilistlaste hääletusel Sirli Roosve (12.c).

Selle õppeaasta märtsikuu parima sportlase valimisele jättis oma jälje koroonaviirus. Alates 16. märtsist keelati Tallinnas koolidevaheliste võistluste korraldamine ja see keeld kehtib kuni selle õppeaasta lõpuni. Kuna märtsikuus toimus ainult üks selline võistlus, kus meie kooli õpilased osalesid ning seal võistlesid ainult gümnaasiumi neiud, siis noormeeste kuu parima sportlase tiitel jääb seekord välja andmata.

Märtsikuu parima sportlase valimisel andsid oma hääle 37 kooli vilistlast. Neidudest pälvis kuu parima sportlase tiitli 12.c klassi õpilane Sirli Roosve 111 punktiga. Talle järgnesid 74 punktiga 12.b klassi õpilane Anita Vahter ja 37 punktiga 12.c klassi õpilane Carol Kuuskman.

Sirli Roosve saavutas Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel lauatennises gümnaasiumi neidudele nii individuaalselt kui ka gümnaasiumi võistkonna koosseisus 1. koha.