Parim sportlane – detsember 2019

Tallinna Saksa Gümnaasiumi detsembrikuu parima sportlase tiitlid pälvisid vilistlaste hääletusel Laura Liis Kale ja Paul Kristjan Rajamägi.

2019. aasta detsembrikuu parima sportlase valimisel osalesid 26 kooli vilistlast. Neidudest pälvis kuu parima sportlase tiitli 67 punktiga 6.c klassi õpilane Laura Liis Kale. Talle järgnesid 36 punktiga Laura-Liisa Maiste (10.b) ja 33 punktiga Mariell Friedemann (8.c). Noormeestest pälvis oktoobrikuu parima tiitli 64 punktiga 8.c klassi õpilane Paul Kristjan Rajamägi. Talle järgnesid 61 punkti kogunud Mark Nurmsalu (8.a) ja Henry Thor Parve (8.a) 31 punktiga.

Laura Liis Kale saavutas Tallinna koolinoorte XXXVIII spordimängude sulgpalli individuaalsetel meistrivõistlustel põhikooli tütarlaste arvestuses 1. koha ja võistkondlikult põhikooli võistkonna koosseisus 2. koha.

Paul Kristjan Rajamägi saavutas Tallinna koolinoorte XXXVIII spordimängude sulgpalli meistrivõistlustel põhikooli poeglaste arvestuses individuaalselt 4. koha ja võistkondlikult kooli põhikooli võistkonna koosseisus 2. koha.

kuu parim sportlane - detsember 2019