Parim sportlane – oktoober 2016

Tallinna Saksa Gümnaasiumi oktoobrikuu parima sportlase tiitlid pälvisid vilistlaste hääletusel Eliise-Triin Raun (10.b) ja Otto-Robert Lipp (9.a).

Oktoobrikuu parima sportlase valimisel andsid oma hääle 24 kooli vilistlast. Neidudest võitis 53 punktiga 10.b klassi õpilane Eliise-Triin Raun ja noormeestest 61 punktiga 9.a klassi õpilane Otto-Robert Lipp.

Eliise-Triin Raun saavutas Tallinna koolinoorte XXXV spordimängude murdmaajooksu meistrivõistlustel individuaalselt 500 meetrisel distantsil gümnaasiumi neidude arvestuses 2. koha ajaga 1.33 ja võistkondlikult kooli võistkonna koosseisus 2. koha gümnaasiumite arvestuses.

Otto-Robert Lipp saavutas Tallinna koolinoorte XXXV spordimängude raames toimunud murdmaajooksu meistrivõistlustel 1000 meetrisel distantsil põhikooli poeglaste arvestuses 2. koha ajaga 2.59 ja võistkondlikus arvestuses kooli võistkonna koosseisus 2. koha põhikoolide seas.