Parim sportlane – aprill 2018

Tallinna Saksa Gümnaasiumi aprillikuu parima sportlase tiitlid pälvisid vilistlaste hääletusel Sirli Roosve (10.c) ja Tõnis Orav (12.b).

Aprillikuu parima sportlase valimisel andsid oma hääle 29 kooli vilistlast. Kuu parima sportlase tiitli pälvisid neidudest 10.c klassi õpilane Sirli Roosve 85 punktiga ja noormeestest 12.b klassi õpilane Tõnis Orav 81 punktiga.

Sirli Roosve saavutas Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel lauatennises individuaalselt 3. koha ja võistkondlikus arvestuses 2. koha. Eesti Koolispordiliidu meistrivõistlustel lauatennises saavutas ta koos 10.b klassi õpilase Anita Vahter’iga 1. koha gümnaasiumi neidude arvestuses.

Tõnis Orav saavutas Tallinna koolinoorte lauatennise meistrivõistlustel individuaalselt 15. koha ja võistkondlikult 2. koha.

kuu parim sportlane - aprill 2018