Parim sportlane – mai 2019

Vilistlaste hääletamisel tunnistati Tallinna Saksa Gümnaasiumi maikuu parimateks sportlasteks Eneli Veltmann (10.a) ja Gevin Genro Paas (12.c).

Maikuu parima sportlase valimisel andsid oma hääle 26 kooli vilistlast. Kuu parima sportlase tiitli pälvisid neidudest 10.c klassi õpilane Eneli Veltmann 44 punktiga. Talle järgnesid 5.a klassi õpilane Mia Mireia Uusorg 37 ja 9.b klassi õpilane Grete Berendsen 34 punktiga. Noormeestest võitis vilistlaste hääletusel 12.c klassi õpilane Gevin Genro Paas 68 punktiga. Talle järgnesid 8.a klassi õpilane Pert-Emil Raun 50 ja 9.b klassi õpilane Mathias Hain 31 punktiga.

Eneli Veltmann osales kooli võistkonna koosseisus koolide maailmameistrivõistlustel kergejõustikus ja saavutades 9. kohad nii kuulitõukes (10.45) kui 800 meetri jooksus (2.32,16). Eesti Koolispordiliidu meistrivõistlustel Rakveres saavutas 11. koha kuulitõukes ja 2. koha 800 meetri jooksus (2.32,43). Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel kergejõustikus saavutas Eneli 9. koha kuulitõukes, 5. koha 800 meetri jooksus (2.30,65) ja 4. koha 4×100 meetri teatejooksu kooli neidude võistkonna koosseisus.

Gevin Genro Paas saavutas Eesti Koolispordiliidu meistrivõistlustel kergejõustikus 1. koha kettaheites tulemusega 53.95 ja 3. koha kuulitõukes tulemusega 13.05. Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel kergejõustikus saavutas Gevin Genro 1. koha nii kettaheites (48.74) kui kuulitõukes (14.10).