Parim sportlane – november 2017

Tallinna Saksa Gümnaasiumi novembrikuu parima sportlase tiitlid pälvisid vilistlaste hääletusel Marie Anette Sepp ja Kristofer Kartau.

Novembrikuu parima sportlase valimisel andsid oma hääle 38 kooli vilistlast. Neidudest võitis 107 punktiga 8.c klassi õpilane Marie Anette Sepp ja noormeestest 93 punktiga 12.b klassi õpilane Kristofer Kartau.

Marie Anette Sepp oli põhikooli tütarlaste võistkonna parim mängija Tallinna koolinoorte XXXVI spordimängudel nii jalgpalli finaalturniiril kui korvpalli poolfinaalturniiril. Tütarlaste jalgpalli võistkond saavutas linnas 4. koha ja korvpalli võistkond pääses finaalturniirile võiduga.

Kristofer Kartau oli gümnaasiumi noormeeste jalgpalli võistkonna üks parimaid mängijaid Tallinna koolinoorte XXXVI spordimängude poolfinaal- ja finaalturniiril. Poolfinaalturniiril saavutas kooli võistkond 1. koha ja pääseti võiduga finaalturniirile, kus saavutati üldkokkuvõttes 4. koht.