Parim sportlane – veebruar 2020

Tallinna Saksa Gümnaasiumi veebruarikuu parima sportlase tiitli pälvis vilistlaste hääletusel Riggo Saggor (11.c).

Veebruarikuu parima sportlase valimisel andsid oma hääle 36 kooli vilistlast. Sellel talvel lume puudumisel veebruaris Mustamäe linnaosa meistrivõistlusi suusatamises ei toimunud ja kuna ei toimunud ka ühtegi koolisisest üritust ning võistlust Tallinna koolinoorte spordimängudel, kus meie kooli neiud oleksid osalenud, siis jääb kuu parima tiitel neidude osas esimest korda välja andmata. Noormeeste arvestuses oli parim 98 punktiga 11.c klassi õpilane Riggo Saggor. Talle järgnesid 60 punktiga Raul Raudsepp (11.a) ja 36 punktiga Jürgen Sokk (12.c).

Riggo Saggor oli XXXVIII Tallinna koolinoorte saalihoki meistrivõistluste poolfinaalturniiril 1. koha võitnud ja finaalturniiril 6. koha saavutanud kooli gümnaasiumi noormeeste võistkonna parim ja resultatiivseim mängija.

kuu parim sportlane - veebruar 2020