Reostuseteemaline fotonäitus

Alates 3. veebruarist on 4. korruse A-korpuse koridoris üleval näitus, mis suunab inimeste tähelepanu tänapäeval väga aktuaalsele probleemile – keskkonnareostusele.

Näitus valmis 11.c klassi õpilaste Elisabeth Värno ja Mari Järve praktilise tööna. Selleks, et inimeste teadlikkust reostusprobleemist tõsta, lõid Elisabeth ja Mari 15 fotolavastust, mis neid probleeme kajastavad ning tõsidust näitavad. Kõikide fotode all on ka lisainfo, mis selgitavad fotode sisu ning annavad nõuandeid, kuidas vaataja neid probleeme leevendada saaks.

“Loodame enda näitusega saavutada seda, et kasvõi üks inimene, kes meie teoseid näeb, oma tarbimisharjumusi muutma hakkab ja mõistab, kui oluline on hoida meie armast koduplaneeti.”
Mari ja Elisabeth, 11.c

Õpilaste tööd juhendas õpetaja Mihkel Kuusksalu.

Reostuseteemaline fotonäitus