TSG esindajad Õpilaste teadusfestivalil

Eesti TeadusagentuurEesti Teadusagentuuri korraldatud Õpilaste teadustööde riiklikul konkursil pääsesid meie koolist teise vooru ja Õpilaste teadusfestivalile neli uurimistööd:

Martina Eerme (12.a klass) töö “Etniline segregatsioon Tallinna koolinoorte vaba aja ruumikasutuses” (juhendajad Ivi Olev ja Rein Ahas)

Merili Kärk (12.a klass) töö ” Värvitoonide nimetamisega seotud probleemid, seigad ja eripärased nimetused värvidega tööalaselt kokkupuutuvate inimeste praktikas” (juhendaja Anu Tuulmets)

Anna-Maria Nikolajeva (12.b klass) töö “Sotsiaalmeedias esitatud kaebuste menetlemise viisid kolme Eesti restorani näitel” (juhendaja Ivi Olev)

Mari Meriste (12.b klass) “Pühalepa neiu traditsioonilise rahvarõivakomplekti valmistamine” (juhendajad Külli Arand ja Kristi Haarde)

Õpilaste teadusfestival toimub 12. ja 13. aprillil 2018 Tartus Eesti Rahva Muuseumis, kus õpilased peavad oma uurimistööd tutvustama poster- ehk stendiettekande abil.