sõpruskohtumine korvpallis Hiina kooliga

Sõpruskohtumine korvpallis Hiina kooliga

Esmaspäeval, 11. septembril toimus meie koolis tüdrukute korvpalli sõprusmäng Tallinna Saksa Gümnaasium vs Hiina Shanghai Xiangming Junior High School. See kool on Shanghai meister ja üks tugevamaid korvpallikoole Hiinas.

Mängu seis jäi 68:50 meie tüdrukute kasuks.

Meie kooli võistkond läks kohe juhtima ja vedas kogu mängu. Vaid korraks saavutasid vastased viigi. Tüdrukute endi sõnul oldi veidi närvis, kuna tegemist oli hooaja esimese mänguga. Sellest hoolimata ei tekkinud endast kordades suurema riigi ja pikkade tüdrukute ees aukartust.

Täname publikut, kes elas valjuhäälselt kaasa ning andis tüdrukutele mänguks hea feelingu.

Meie võistkond mängis koosseisus: Mailian-Elisabeth Matsina 10.c, Liisa Neeme 10.b, Triinu-Liis Vaikma 9.c, Marie Anette Sepp 8.c, Mariell Friedemann 6.b ning lisaks kaks meie kooli endist õpilast Triinu Ojala ja Anete Elisabeth Adler, kes alates sellest õppeaastast jätkavad õpinguid Audentese koolis.