Karjäärimess

Meie koolis toimub sel neljapäeval, 10. mail kell 18.00-20.00 esmakordselt KARJÄÄRIMESS, mis on suunatud 9.-12. klassi õpilastele.

Messile on oodatud uudistama ka kõik õpilased noorematest klassidest ning ka kõik meie õpihimulised õpetajad. Mess leiab aset teisel korrusel ja aulas.

Karjäärimessil saab õpilane olulist infot nii kutse- kui kõrgkoolide õpingute kohta. Messil on esindatud suuremad koolid nt Tallinna Tehnika Ülikool, Tartu Ülikool, Tallinna Ülikool, Eesti Lennuakadeemia, Tallinna Teeninduskool jpt.

Aulasse on oodatud üle 30ne erinevast ettevõttest, erineva ameti ja karjääriteega vabatahtlikud, kes tahavad enda kogemusi jagada just meie toredate õpilastega. Ametid on väga erinevad näiteks produtsent, kosmeetik, moedisainer, arhitekt, Häirekeskuse päästja, tõlkija, sotsiaaltöötaja, nõunik, tarkvara testija, autor-toimetaja, treener jpt. Ainulaadne võimalus tutvuda lähedalt erinevate ettevõtete ja ametikohtadega!

Karjäärimessi üks oluline lisaaspekt on see, et oleme spetsiaalselt välja otsinud inimesi, kes kasutavad töös igapäevaselt saksa keelt. Nende kogemuste jagamine meie õpilastega võiks aidata õpilasi oma tuleviku sidumisel saksa keelega ning ka rohkem väärtustama saksa keele oskust.

Lisaks külastab karjäärimessi Tallinna Vangla tark ja sõbralik juhtkoer, kelle tööpäevast räägivad lähemalt vangla spetsialistid. Tallinna Teeninduskool näitab kokatasemel smuutide valmistamisoskusi ning Threod Systems tuleb näitab enda lendamisoskusi droonidega.

Suurim tänu vabatahtlikele, kes teevad selle ürituse võimalikuks ning soovivad aidata meie õpilastel teha teadlikumaid karjäärivalikuid.

Ootame kõiki osalema karjäärimessil neljapäeval alates kell 18.00! Üritus saab stardipaugu aulas.

Karjäärimess 2018