Postitused

Geograafiaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

Geograafiaolümpiaadi lõppvooru pääses piirkonnavooru tulemuste põhjal meie koolist 9.a klassi õpilane Edvard Ellervee.

Palju õnne!

Geograafiaolümpiaadi koolivooru tulemused

15. novembril toimunud Tallinna geograafiaolümpiaadi koolivooru tulemuste põhjal pääsesid 10. detsembril toimuvale olümpiaadi piirkonnavoorule meie koolist:

Jaagup Randi ja Mathias Hain 7.c klassist
Mari Saffre ja Eneli Veltmann 8.a klassist
Laura Heleene Tirkkonen ja Edvard Ellervee 9.a klassist
Jakob Tjurlik 11.a klassist

Olite tublid, hoiame pöialt piirkonnavoorus!

Autasustati olümpiaadide võitjaid

2015/2016. õppeaasta olümpiaadidel edukalt osalenud Tallinna õpilaste ja nende juhendajate – õpetajate autasustamine toimus neljapäeval, 2. juunil Lillepaviljonis.

Meie koolist tunnustati järgmisi õpilasi ja õpetajaid:

EMAKEEL, EESTI KEEL, LINGVISTIKA

Helle Pikkor

Laura Helene Tirkkonen (8. kl) emakeel – 3. koht Tallinnas

SAKSA KEEL

Küllike Kütt

Merili Kärk (10. kl) saksa keel – 1. koht Tallinnas

Martina Eerme (10. kl) saksa keel – 2. koht Tallinnas

Sigrid Saagpakk (10. kl) saksa keel – 3. koht Tallinnas

INGLISE KEEL

Reeli Kaselaid

Jakob Juksaar (10. kl) inglise keel – 5. koht Vabariik

ÕPIOSKUSED

Ene Tõnnis

Elin Makkar, Stella Nahkur, Johanna – Maria Piik, Johannes Niilus, Roven Ren Pajumets (5. kl) õpioskused, võistkondlik – 2. koht Tallinnas

Tunnustamisele oli palutud ka meie loodus- ja reaalainete õppetooli juhataja Ivi Olev, kes on geograafiaolümpiaadi žürii esimees.

Kiidame tublisid õpilasi ja õpetajaid, kes aitasid õpilastel olümpiaadideks valmistuda!

Tallinn tänas parimaid ülelinnalistel ja -riigilistel olümpiaadidel osalejaid

Inglise keele vabariiklikul olümpiaadil viies koht

Reedel, 26. veebruaril toimus Tartu Ülikoolis inglise keele vabariiklik olümpiaad.

Meie õpilane Jakob Juksaar 10.a klassist saavutas väga tubli 5. koha.

Juhendaja õp Reeli Kaselaid.

Õnnitleme!

Inglise keele olümpiaadi linnavoorus väga hea tulemus

Inglise keele ülelinnalisel olümpiaadil oli väga edukas Jakob Juksaar 10.a klassist, kes pääses edasi vabariiklikku vooru.

Jakob kirjutas töö teemal Integration of Estonian and English-Speaking Societies Using the English Language.

Õnnitleme ja hoiame pöialt!

Emakeele olümpiaadi piirkonnavooru tulemused

Emakeeleõpetajatel on rõõm teatada, et Tallinna piirkonnavoorus esines väga edukalt Laura Heleene Tirkkonen 8.a klassist, kes saavutas 4.-5. koha. Tema juhendaja on õpetaja Helle Pikkor.

Kooli esindasid veel ka Kirke Pertel (8.a), Silvia Säinast (9.b), Lota Marie Aaliste (10.a), Anna-Liisa Merilind (11.a) ja Anni Betti Noormaa (12.b).

Saksa keele olümpiaadi linnavoor

Meie kooli õpilased olid väga edukad ülelinnalisel saksa keele olümpiaadil.
Osalemiseks pidid õpilased kirjutama uurimistöö teemal “Auf heißer Spur – Deutsches vor der Haustür entdecken“.

3.-4. koht Merili Kärk (10.a)
5. koht Martina Eerme (10.a)
6. koht Sigrid Saagpakk (10.a)
7. koht Vanda Reinmets (10.a)
9.-10. koht Aina-Emilie Mae (10.a)
9.-10. koht Marjonella Uudeküll (10.b)
11.-12. koht Mari Meriste (10.b)
11.-12. koht Jakob Tjurlik (10.a)
Vabariiklikus voorus Tartus osaleb meie koolist Merili Kärk.
Õpilasi juhendas õp. Küllike Kütt.