Kadrioru staadion

Tallinna koolinoorte 2017.a meistrivõistlused kergejõustikus võitis TSG

24. ja 25. mail toimusid Kadrioru staadionil Tallinna koolinoorte 2017.a meistrivõistlused kergejõustikus.

Arvestust peetakse eraldi põhikoolidele ja gümnaasiumidele. Mõlemas vanuseastmes tohib kool välja panna maksimaalselt 25 tulemust, mis kõik lähevad ka arvesse eeldusel, et normatiiv on täidetud.

Kui põhikooli võistkonna võit tuli üllatavalt kindlalt, siis gümnaasiumi võistkond pidi selle nimel võitlema viimaste aladeni. Püstitati palju isiklikke rekordeid ja kooli kergejõustiku edetabel sai tõhusat täiendust ilusate tulemuste näol.

Gümnaasiumi võistkonnas võistlesid:
12.a Laura-Liis Moritz ja Olaf Johannes Kurss
12.b Kelli Põld
11.b Lisett Pavelson, Tõnis Orav, Rain Tasane, Kevin Krünvald, Henri Einard, Karl Mathias Kirss ja Nikolai Romanov
10.b Eliise-Triin Raun, Lisette Ploomipuu, Hans Kristjan Laur, Fred Vulkan ja Andres Varter
10.c Kristi Pappel ja Gevin Genro Paas

Põhikooli võistkonnas võistlesid:
9.a Hedvig Talvik, Andre Hendrik Herter ja Otto-Robert Lipp
9.b Ahti Roio
9.c Carina Renne Valdek, Mihkel Altosaar, Markus Faster, Karl Viidebaum, Kristjan Kotli ja Sigmar Tennokese
8.a Brigitta Lees ja Eneli Veltmann
7.a Kerly Kallas