Tallinna linn tunnustas meie kooli

6. juunil tänas ja tunnustas Tallinn pidulikul vastuvõtul Lillepaviljonis linna haridusasutuste juhte õppeaasta jooksul tehtud töö eest ning autasustas hariduskonkursside võitjaid.

Tallinna Saksa Gümnaasium sai tunnustused järgmistes kategooriates:

• Eduka osalemise eest 2016/2017 õppeaasta olümpiaadidel.
    Eraldi toodi välja, et Tallinna koolidest on olümpiaadidel eduka osalemise osas kõige suurema hüppe teinud kool just Tallinna Saksa Gümnaasium.
  • Tallinna Koolinoorte Spordimängude 2016/2017 põhikooli arvestuses I koht.
  • Tallinna Koolinoorte Spordimängude 2016/2017 gümnaasiumi arvestuses III koht.
  • Eriauhind “Nutitegevus 2017”, auhinnaks GoPro Hero kaamera.
    Facebooki kogukondades Nutikuu Tallinnas ja Nutitund Igasse Kooli osalejaile enim meeldinud ürituse eest.

Linna tänuavaldused andsid üle abilinnapea Mihhail Kõlvart ja haridusameti juhataja Andres Pajula.

Tallinna Saksa Gümnaasium tänab kõiki õpilasi, õpetajaid ja juhendajaid, kes koostöös suure töö ära tegid ning tänu kellele koolile tunnustus osaks sai.

Tallinn tänas ja tunnustas haridusasutuste juhte ja hariduskonkursside võitjaid